Destek talebi oluştur

DİA Destek Hizmeti

DİA destek hizmetimiz ile DİA Standart, DİA Enterprise, DİA Mobil, DİA E-Ticaret, DİA Horeca ve diğer tüm DİA muhasebe programlarının sorunları hızlı bir şekilde çözülmektedir. DİA ürünlerinde karşılaşılan problemler ya da istekler kullanıcıların yetkili DİA bayilerine danışmasına yol açmaktadır. İşletmelerin problemleri doğrultusunda farklılık gösteren bu istekler kullanıcıların çözüm arayışı içerisine girmelerini sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz bu ürünlerde sorunlar yaşarken DİA Yazılım Yetkili Çözüm Ortağı olan 2ES Teknoloji , tamamı sertifikalı uzman kadrosuyla yanınızda!

İşletmelerin DİA Destek Merkezlerine İhtiyacı Var!

Ofis ve işletmelerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Günümüz standartlarında her bölgede ofis yoğunluğu bulunmaktadır. ERP, CRM ve diğer sistemlerine sahip olan işletme sayısı bu yoğunluğa göre artış göstermektedir. DİA Yazılım ürünlerine sahip olan işletmeler bu yoğunluğa takılı kalmadan hızlı bir şekilde destek almak isterler. Ofislerin bulunduğu noktalara bağlı olarak DİA destek hizmeti almak isteyen işletmeler profesyonel bir bayiye danışmayı tercih ederler.
DİA destek isteyen müşterilerimize destek veren DİA sistem uzmanlarımız, hizmetin uzaktan ya da yerinde verilmesi için karar kılmaktadır. Oluşan problemin büyüklüğüne göre karar veren sistem uzmanları profesyonel bir şekilde çözüm arar. DİA ‘da oluşan problemlerin hızlıca giderilmesi ve işletmelerin isteklerini gerçekleştirmeyi benimsemiş olan DİA destek uzmanları müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Problemlerin türüne göre yerinde ya da uzaktan bağlantı ile destek hizmeti verilir.

Firmalar İçin DİA Yazılım Desteği Veren Bayiler Büyük Önem Taşır!

DİA Yazılım ürünlerine sahip olan firmaların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de DİA destek hizmetini sağlıklı bir şekilde alıyor olmasıdır. Pek çok işletme bu hizmeti dışardan yani DİA Yazılım’a bağlı bayilerden almaktadır. Dışardan hizmet veren DİA Yazılım bayisi bu hizmeti verirken kaliteli ve profesyonel bir takıma sahip olmalıdır. Gerek teknik gerekse yazılım desteği verebilecek seviyede olması gereken bayiler çözüm odaklı davranmalıdır. 2ES teknoloji olarak uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

DİA tele desteği hizmetimizle DİA Standart, DİA Enterprise, DİA Mobil, DİA E-Ticaret, DİA Horeca ve diğer tüm Dia Yazılım ürünleriyle ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. DİA Yazılım ürünleriyle ilgili problemlerinize çözüm bulmak için tamamı sertifikalı uzman ekibimize DİA Tele Destek ile ulaşabilirsiniz.

DİA tele destek hizmetimiz diğer hizmetlerimiz gibi bakım anlaşması olan müşterilerimize yapılan sözleşme dahilinde ücretsiz olarak verilebilir. DİA muhasebe programlarında oluşabilecek basit sorunlarınızı giderebilmek için telefon ile destek verilebilir. DİA kısayol tuşları, sunucuya erişemiyorum gibi basit düzeydeki problemlerinize çözüm bulmak için doğru yerdesiniz. DİA tele desteği hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

DİA uzak destek servisi olarak DİA Standart, DİA Enterprise, DİA Mobil, DİA E-Ticaret, DİA Horeca ve diğer tüm DİA muhasebe programlarının satış, kurulum, eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmekteyiz. Bildiğiniz üzere Türkiye’de belirli sayıda DİA Yazılım bayisi bulunmakta ve bu bayiler çeşitli bölgelerde hizmet vermektedir. 2ES Teknoloji olarak Türkiye’nin her yerine DİA uzak desteğini vermekte, siz değerli müşterilerimizin sorunlarına profesyonel çözümler üretmekteyiz.

DİA uzak destek hizmetini aylık bakım anlaşmalı olan müşterilerimize ücretsiz olarak verirken, anlaşmamız olmayan ve yeni olan müşterilerimize ise ücretli olarak vermekteyiz. Müşterilerimiz DİA uzak destek hizmeti sayesinde işlemlerini hızlı ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tamamı akademik eğitimli – sertifikalı ekibimizle Türkiye’nin her noktasına uzaktan DİA desteği vermekteyiz. Uzaktan masaüstü kontrol programlarıyla (Teamviewer, Alpemix, Ammyy vb.) bağlantı sağlanarak programınızla ilgili tüm sorunlar çözülür. DİA programınızla ilgili sorunları uzaktan çözmek için bize ulaşabilirsiniz.

DİA yerinde destek ile DİA Standart, DİA Enterprise, DİA Mobil, DİA E-Ticaret, DİA Horeca ve diğer tüm DİA muhasebe programları için hizmet alabilirsiniz. 2ES Teknoloji olarak DİA Yazılım ürünlerinin satış, eğitim ve kurulum hizmetlerini vermekteyiz. DİA Yetkili Çözüm Ortağı olan 2ES Teknoloji DİA Yazılım Hizmetlerini DİA Destek olarak vermektedir.

DİA muhasebe programlarının kurulum, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin tamamını DİA yerinde destek hizmetimizle vermekteyiz. Firmanızın bulunduğu konuma göre DİA yerinde destek ekibi siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

DİA yerinde destek hizmeti ile ilgili tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. View more
Kabul