n11150x150 gittigidiyor150x150 pttavm150x150 amazon150x150 ciceksepeti150x150 Kolay Ulaşım / İnanılmaz Özellikler akakce150x150 Firmanızı Hızlı ve Emin Adımlarla E-Ticarett 'te Büyütün.. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın Dia E-Devlet Çözümleri 1280x151 Bir Tıkla !! GİB' e Yollayın Faturalarınızı Kolayca Portal Entegrasyonu İle Detaylı Bilgi İçin Tıklayın Eğitim Videolarımız dia-ile-sirketinizi-ozgurce-yonetin Şirketinizi ' ile Özgürce Yönetin İletişim Kurun dia Eğitim Videolarımız eticaret-cozumu-dia-da DİA E-Ticaret ile Hazır! Online Mağazanız Eğitim Videolarımız buyumek-isteyen-kobilerin-yanindayiz Büyümek İsteyen KOBİ' lerin Yanındayız Eğitim Videolarımız olceklenebilir-yazilim-cozumleri-dia Kesintisiz, Esnek ve Ölçeklenebilir Yazılım Çözümleri DİA' da dia-ile-hesaplarınızı-güvenli-ve-hızlı-yönetin 1200x410 Dia İle Hesaplarınızı Güvenli ve Hızlı Yönetin ! Detaylı Bilgi İçin Tıklayın Eğitim Videolarımız slayt06 Kolay, Hızlı ve Entegre Takip Edin Teknik Servis Süreçlerinizi servisicon1 servisicon2 servisicon3 servisicon4 Detaylı Bilgi İçin Tıklayın Eğitim Videolarımız dia-restoran-cozumu-1 Detaylı Bilgi İçin Tıklayın Masa Takibi Yapmak Çok Kolay! Platform Bağımsız Eğitim Videolarımız slayt02 Otel Yönetim Sistemi Ön Büro, Arka Büro, Muhasebe, Restorant, Housekeeping, Raporlama .. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın dia Eğitim Videolarımız Dia Mobil 1280x151 Detaylı Bilgi İçin Tıklayın Tabletinizde, Telefonunuzda ... Mobil Sistem İle Gelecek Artık Elinizde! Eğitim Videolarımız Dia E-Ticaret 1280x410 Siz Olacaksınız Sanal Dünyanın Hakimi Detaylı Bilgi İçin Tıklayın Eğitim Videolarımız Dia E-Devlet Çözümleri 1280x151 E-Defter Tutarken E-Devlet Çözümleri DİA da Detaylı Bilgi İçin Tıklayın DİA Size Yeter! E-Fatura Keserken Eğitim Videolarımız slideshow-eco-4.jpg Birlikte Büyüyor ' ile Geleceğe Kök Salıyoruz İletişim Kurun dia

Şirketinize Profesyonel Bir Dokunuş: DİA

Firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, size özel çözümler için size özel ürünlerimizle tanışın.

Modüler yapıdaki çözümlerimiz ve daha fazlası…

Değişime İlk Adım

Her sektörün ihtiyacını analiz ederek geliştirilen, satıştan satın almaya, muhasebeden finansa, e-ticaretten personel yönetimine kadar tüm çözümler için DİA yazılım kalitesinden yararlanın.

7/24 Hızlı Destek

DİA çözüm odaklı hizmet anlayışı sayesinde
7/24 hızlı destek imkânı.

Tam Entegrasyon

Tüm süreçlerinizi, departmanlarınızı geniş DİA Çözüm Kütüphanesi ile tam entegre yönetin.

Her Yerden Kullanım

DİA Bulut Teknolojisi alt yapısı ile her yerden ve her cihazdan süreçlerinizi kolayca takip edin.

Daima Güncel

Yeni yazılım özelliklerini, mevzuat değişikliklerini güncelleme ile uğraşmadan
anında kullanın.

Gelişmiş Veri Güvenliği

Uluslararası standartlarda sertifikalandırılmış güvenlik altyapısı ile virüs ve zararlı yazılımları dert etmeyin.

Düşük Maliyet

Hem donanım hem de güncelleme, yedekleme gibi bakım maliyetlerinizi
DİA ile hafifletin.

DİA ’nın Gelişmiş ve Daima Gelişen Teknolojisi İle Tanışın!

DİA Yazılım AŞ., 2004 Yılında Kosgeb Teknoloji Geliştirme Desteği ile ODTÜ Kosgeb Tekmer’de kurulmuş, ticari yönetim sistemi olarak kobilerin, büyük ve orta işletmelerin, eğitim kurumlarının, devlet kurum ve kuruluşlarının, farklı sektörlerin ticari yönetim, kontrol ve düzenleme gibi ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır.

Referanslar

Blog Duyurular